Паспорт класу

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ

Заступник міністра


Денисенко Денис

Міністр освіти і науки


Сімоненко Поліна



Вербицька Ганна



Снісаренко Анастасія



Сухоруков Артем

Керівний склад Міністерства

МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ

Заступник міністра


Голубнича Дарина

Міністр культури


Каганець Вікторія



Пітєєва Дарина



Біла Єлизавета

Керівний склад Міністерства

МІНІСТЕРСТВО ГРОМАДСЬКО-

КОРИСНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Заступник міністра


Задорожня Марія

Міністр


Кром Карина



Білоус Аполлінарія



Нємченко Поліна

Керівний склад Міністерства

МІНІСТЕРСТВО ЗДОРОВОГО

СПОСОБУ ЖИТТЯ

Заступник міністра


Селевко Андрій

Міністр


Петрів Марія



Садовий Данило



Берека Сергій



Чекрізов Назар

Керівний склад Міністерства



Шкода Дмитро

МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЇ  

ТА  ПРЕСИ

Заступник міністра


Андрейченко Софія

Міністр


Колєвашко Анастасія



Левченко Оксана



Романова Анна

Керівний склад Міністерства

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ

Міністр


Княжицька Даніела



Троїцька Маргарита

Керівний склад Міністерства ПРЕЗИДЕНТ Майор Вячеслав ЗАСТУПНИК Нетреба -Шумлянський Андрій СТАРОСТА КЛАСУ Нестеренко Владислав

Стежками осені

Перші дні вересня

#slider_91 #slider_91

Бібліотека

#slider_91

Фото / Відео

#slider_91

Наші перемоги

#slider_91

9-А клас

Декілька слів про себе

Андрейченко Софія  

Берека Сергій

Біла Єлизавета  

Білоус Аполлінарія  

Вербицька Ганна  

Голубнича Дарина

Денисенко Денис  

Задорожня Марія  

Каганець Вікторія

Княжицька Даніела

Колєвашко Анастасія  

Кром  Каріна  

Левченко Оксана

Майор Вячеслав

Нестеренко Владислав  

Нетреба-Шумлянський Андрій  

Нємченко Поліна  

Петрів Марія  

Пітєєва Дарина

Романова Анна

Садовий Данило

Селевко Андрій

Сімоненко Поліна

Снісаренко Анастасія  

Сухоруков Артем  

Троїцька Маргарита  

Чекрізов Назар  

Шкода Дмитро


Андрейченко Софія

Берека Сергій

Біла Єлизавета

Білоус Аполлінарія

Вербицька Ганна

Голубнича Дарина

Денисенко Денис

Задорожня Марія

Каганець Вікторія

Княжицька Даніела

Колєвашко Анастасія

Кром  Каріна

Левченко Оксана

Майор Вячеслав

Нестеренко Владислав

Нетреба-Шумлянський Андрій

Нємченко Поліна

Петрів Марія

Пітєєва Дарина

Романова Анна

Садовий Данило

Селевко Андрій

Сімоненко Поліна

Снісаренко Анастасія

Сухоруков Артем

Троїцька Маргарита

Чекрізов Назар

Шкода Дмитро

ГОЛОВНА  

БІБЛІОТЕКА

ПАСПОРТ КЛАСУ

ФОТО / ВІДЕО

НАШІ ПЕРЕМОГИ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Page 2 Page 3

Літній табір

Перші дні вересня